ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Jump Tandem

Reference

ab2299-GH010322_2385000_1717928927.jpg

Chci moc poděkovat, úžasný zážitek.
Od srdce chci říct, že tak luxusně jsem se dlouho necítila. Před skokem jsem byla dost nervózní embarassed
Krásné fotky, úžasná videa.

Barbora Smolková
Klientka

ab2297-DSC06432.JPG

Milý týme Jump - Tandeme <3,

dovol mi celým srdcem poděkovat za tendemový seskok v Prostějově se sympatických Honzíke - DJ a Honzíkem kameramanem, je to pro mne neuvěřitelný a nepřekonatelný zážitek, neskutečně moc moc moc jsem si to užila a již celý týden ze zážitku žiji. !!! S těžkostí jsem se vracela do reality, raději bych byla i nadále v oblacích. !!! laughing <3 <3Již od dětství jsem si přála tohle někdy vyzkoušet, nicméně nikdy jsem na to neměla ty správné koule :)))............až nyní...........v mých padesáti na mé padesátiny. :)))))) Zážitek jsem si neskutečně užila, děkuji za Vaši profesionalitu, přístup i zázemí, od A-Z bylo pro mne vše na jedničku s hvězdičkou. wink

Monika Hluší
Klientka

ab2282-IMG_3409.JPG

Absolvovala jsem zde tandemový seskok a opravdu jsem si ho neskutečně užila, perfektní zážitek.
Určitě se na něm velkou mírou podíleli "instruktoři" Jirka Nytra s Petrem Crhákem, kteří dokázali vytvořit úžasnou atmosféru,
kdy jsem ani na okamžik nepropadla nervozitě, za což bych jim ráda moc poděkovala.
Celou dobu jsem navíc věděla, že jsem v dobrých rukou, tandem pilot Jirka Nytra si vzal na starost vše od mého ustrojení až po kompletní vysvětlení všeho kolem,
což komplet rozptýlilo jakékoliv obavy, které bych snad mohla mít.
Určitě doporučuji.

Lucie Všetečková
Klientka

ab2280-G0031237.JPG

Tandemový seskok jsem dostala k narozeninám a byla jsem nadšená od první chvíle co jsem dárek rozbalila.
Musím však říct,že zážitek předčil mé očekávání a bylo to naprosto úžasné,famózní, úchvatné.
Velké díky patří vaší společnosti a také jsem měla úžasného parťáka Aleše nad sebou a před sebou úžasného kameramana.
Profesionální, milý přístup, vše vám vysvětlí a zbaví Vás všech obav určitě jsem nebyla naposled.
Děkuji ještě jednou

Klára Holečková
Klientka

ab2228-Snimek_obrazovky_20231009_133636.png

Dobrý den,
děkuji celému vašemu kolektivu za vysoce profesionální a také milý a vstřícný přístup, který mi velmi usnadnil odbourat nervozitu před seskokem.
Tandemovým seskokem jsem si splnila svůj dávný sen, ve který jsem už vzhledem k věku, ani nedoufala.
Ale podařilo se a musím přiznat, že ten úžasný a nádherný zážitek předčil všechna má očekávání a představy.
Ještě jednou bych chtěla také poděkovat mému partnerovi při seskoku (jeho jméno mi bohužel uniklo) za velmi pozitivní a jisté vystupování.
Vypadá to, že jump tandem je přímo návykový, takže není vyloučeno, že se případně ještě někdy setkáme.
Přeji vašemu týmu mnoho úspěchů a šťastných klientů, tak jako jsem byla já.

Stanislava Klementová Havlenová
Klientka

ab2217-Foto_k_recenzii_Pimkova.JPG

Dobrý den,
v sobotu 9.9. 2023 jsem prožila svůj první tandemový seskok v Prostějově. Je to doslova dechberoucí, překrásný zážitek na celý život, který se jen těžko dá slovy popsat, musí se prostě zažít! Chci poděkovat svému tandem pilotovi Radkovi za nádherné okamžiky v oblacích ❤️ a Jirkovi za krásné fotky a videa ❤️
Velké poděkování patří i celému týmu v jump-tandemu za vše, co děláte a za krásnou atmosféru. Jsem vděčná, že jsem tandem seskok mohla prožít u vás, jste nejlepší!!
Brzy naviděnou, bylo to BOŽÍÍÍ ❤️❤️❤️

Adéla Pimková
Klientka

ab273-MikeMilton180x180.png

If you ever get the chance to visit The Dropzone Prostejov in the Czech Republic you will be greeted by an extremely friendly team of highly skilled skydivers with a DZ providing very affordable skydiving with superb facilities…………..Thank you.

Mike Milton
Austrálie - instruktor, parašutista

ab276-PeteAllum180x180.png

Ahoj Dropzone Prostějov, moc děkujeme že se o nás tak skvěle staráte. Důvod proč k vám mé týmy (Sinapsi Itálie – 4. místo Mistrovství světa a Bodyflight Velká Británie – 2. místo Mistrovství světa) jezdí je ten, že s vámi máme nejlepší zkušenost ze Mistrovství světa a dalších akcí. Díky výkonnosti Vašeho letadla a přátelství zaměstnanců letiště máme jistotu, že se můžeme spolehnout na Vaše letiště při výběru místa našich tréninkových kempů. Když utrácíte tolik úsilí a peněz na trénink, potřebujete spolehlivé, kvalitní a profesionální zázemí. Martin a jeho staff nám dávají vše, co potřebujeme a při tom se dokážou stále usmívat. Ještě jednou Vám děkujeme za pomoc při našich přípravách na Mistrovství světa. Velmi se těšíme na to že se k vám můžeme pravidelně vracet.

Pete Allum
jeden z nejslavnějších trénérů FS na světě

ab275-Andrea180x180.png

Mockrát děkuji za absolutně nezapomenutelný zážitek - tandemový seskok s Jakubem. Pokud to bude jen trochu možné, jdu do toho znovu, ale tentokrát to vezmu snad i s rozběhem. Všem doporučuji. Ještě jednou děkuji za perfektní profesionální přístup všech.

Andrea Klodvigová
účetní

ab279-AFF1180x180.png

Proč absolvovat výcvik AFF s JUMP – TANDEM? Kamarádský a zároveň profesionální přístup. Po dokončení výcviku možnost zapůjčení kompletního vybavení bez nutnosti velkých investic. Velké plus je i restaurace, kde se výborně najíte po celý den. Vzhledem k tomu, že jsem i pilot letadla a vyzkoušel jsem hodně adrenalínových zážitků, tak tomuhle se nic nevyrovná. Všem doporučuji.

Jan Špička
Šternberk

ab278-FullSizeRender180x180.jpg

Chceš-li poznat nepoznané, skutečně zažít adrenalin, cítit zrychlený tep srdce, vědět kde jsou Tvé hranice, tak kurz AFF je jedinou branou do tohoto světa – jednou zkusíš a nebudeš chtít jinak!

Gustav Rost
Prostějov

ab1801-61799448_2358191974204104_7474090496382468096_o.jpg

Můj první seskok ,úžasný nádhera nepopsatelny zážitek.určitě si to zopakuji...moc chci poděkovat Chrisovi( ozivila jsem si anglictinu) byl uzasny a kameraman Miloš taktéž. Přístup obou byl perfektní, přestala jsem se bát a jenom jsem si to užívala.Dekuji děkuji a ještě jednou děkuji.Zuzka

Stolariková Vitaskova Zuzana
klientka

ab1798-tandem_1.jpg

Dostala jsem seskok jako dárek... v životě jsem nezažila lepší pocit jako tento!! Úžasný zážitek! Naprosto výborný přístup lidí, ochota a všude samé úsměvy a hlavně kamarádský přístup! Můžu jenom doporučit!! Kdo nezažil nepochopí!!

Magdalena Vyplelová
klientka

ab1876-1818zamecnikova.jpg

Vůbec nevím, jak slovy vyjádřit, jak moc děkuju, za ten neskutečný zážitek! Bylo to úžasné, parádní, skvělé...slova mi jednoduše nestači..prostě děkuju děkuju moc za možnost něco takového zažít! :) 
A strašně moc děkuju Honzovi, který mi pomohl si prožít naplno celý a panu kameramanovi za skvělé fotky i video!
Mám takový pocit, že jsme se neviděli naposled ;) Jste skvělí!

Helena Zámečníková
klientka

ab1792-DSC05427.JPG

Konečně jsem se dočkala a v neděli mě čekal první seskok. Nepopsatelný zážitek, bylo to prostě fantastické. Perfektní atmosféra jak před skokem, v letadle, tak i po seskoku. Neskutečně jsem si to užila. Myslím, že to nebyl můj poslední seskok :D Moc děkuji Láďovi a také děkuji za krásné fotky a video! :-)

Kateřina Šušlíková
klientka

ab1873-Lena_Zed.jpg

Tandemový seskok jsem dostala k 30. narozkám a musím říct, že to byl jeden z mých nejlepších dárků! Skočila jsem v neděli 26.07.2020 a byl to tak intenzivní zážitek, že na něj nikdy nezapomenu! Určitě doporučuji JUMP-TANDEM, protože vše bylo super a já tak byla v pohodě. Chci taky moc poděkovat tandempilotovi Radkovi, který mi těmi jeho hláškami a srandami vytvořil ještě lepší dojem! Neváhejte a skočte do toho taky...

Lenka Zdražilová
klientka

ab1793-tandem_1.jpg

Úplně nejlepší co jde zažít, opravdu peckovní zážitek na celý život. Všechno bylo skvělý, jak ubytování, jidlo, atmosféra. Ale nejvíc nejlepší je všechen tým JUMP-TANDEM :-* :-* jsou to vážně moc milý a ochotní lidé,srandisti a opravdu profici. Všem můžu doporučit. Tímto zdravím celý tým parašutistů,obsluhu na baru a pani Dášenku ;-) bylo to u vás suprový. Děkujeme moc a určitě prijedeme zase ;-). Zdraví holky s prckama od Příbrami ;-)

Jana Gillová
klientka

ab1800-41377100_10209689933885425_8242372322145599488_n.jpg

Dostala jsem od přítele dárkové balení seskoku v tandemu a byl to ten nejkrásnější adrenalinový zážitek v mém životě! Splnil mi tim můj nejvetsi sen, za což mu moc moc děkuji.Ale velkem DÍKY patří také celému týmu a hlavně mému skvělému tandem pilotovi Honzovi Říhovi, diky kteremu jsem si seskok paradne užila a kameramance Monči za super video i foto !!!! Je vidět, že jste profesionálové a doporučuji vás tímto 5 z 5 hvězdiček! Určitě jsem neskákala naposledy! 

PS: naše psí fenka Ennie také zdraví vašeho letištního hafana, se kterým si parádně pohrála 

Věra Malá
klientka

ab1881-DSC04568.JPG

Včera dne 26.7.2020 jsem absolvoval nezapomenutelný zážitek - tandemový seskok s Honzou, který jsem dostal k 50tinám od manželky a dětí. Pokud to bude jen trochu možné, jdu do toho znovu. Všem doporučuji. Ještě jednou děkuji Honzovi i celému týmu JUMP-TANDEM za perfektní a profesionální přístup.

Rostislav Kalina
klient

ab1807-tandem_1.jpg

Včera, 13.9.2019, jsem si byla poprvé skočit tandem u Vaši společnosti.
Ráda bych ješte jednou poděkovala Chrisovi, že si me vzal na krk, vlastně na břicho :), bylo to paradní, ale především bych chtěla poděkovat Monice za dokumentaci, fotky i video jsou perfektní!!! Prosím, moc ji za me poděkujte, pozdravte a popřejte spoustu dalších prima seskoků, ať uz s kamerou a foťakem, či bez nich. Monča je skvělááá!

Mějte se všichni krásně a těším se zase někdy navi. :)

Vaše velmi spokojená klientka

Sonia Homolka
klientka

ab1875-veronikaoveckova.jpg

Dobrý den, strašně moc děkuji za tento nezapomenutelný zážitek, všichni jste byli skvělí a hrozně moc jsem si to užila. Ať se Vám daří ❤️.

Veronika Ovečková
klientka

ab1893-122461765_10157629160337897_3097850809207319648_o.jpg

Děkuji za super dárek k mým 40 tým narozeninám. Super zážitek, skvělí kluci a profesionální přístup. ❤️ Určitě zopakuji.

Martina Zbožínková
klientka

ab1891-122461765_10157629160337897_3097850809207319648_o.jpg

Úžasný zážitek! Děkuji Radkovi a Jirkovi, byli jste skvělí. Vřele doporučuju. Asi si to ještě někdy zopakuju

Karolína Musiolová
klientka

ab1898-123946048_3842253992473446_1902831479809992797_o.jpg

Sice to není z loňské sezóny, ale už trochu dávněji, přesto moooc ráda vzpomínám, úžasný zážitek ❤️❤️ díky vám.

Renata Holajnová Chrobočková
klientka

ab1889-Andrea_Lukacovicova.jpg

Nezapomenutelný zážitek a skvělý přístup ❤️... doufám, že se k vám ještě někdy vrátím ... moc děkuji! 

Andrejka Lukačovičová
klientka

ab1896-122461765_10157629160337897_3097850809207319648_o.jpg

Chci moc poděkovat Honzovi Říhovi za úžasný zážitek. Skvělej člověk a skvělá podpora ve chvíli kdy jsem začala být nervózní. Moc doporučuji tohodle frajera. Moc děkuji, nikdy nezapomenu.

Augusta Pupíková
klientka

ab1902-Bez_nazvu.png

Syn 11 let děkuje za super zážitek se skvělým instruktorem Jirkou a super fotografkou Mončou.

Simona Komárková
klientka

ab1924-1896122461765_10157629160337897_3097850809207319648_o.jpg

Chtěl bych vám poděkovat za profesionální přístup celého týmu od recepce až po samotné instruktory a nezapomenutelný zážitek a určitě k vám znovu zavítám a současně zvážím možnost nabídnutého samostatného seskoku.

Roman Grohman
klient

ab1900-128333717_3567782973338333_3506231262588565914_n.jpg

Také jsem dostala seskok k narozeninám v Prostějově a bylo to naprosto skvělé. Určitě to nebylo naposledy.

Jitka Singrová
klientka

ab1922-129904501_6209225889394_561448279844355031_n.jpg

Úžasný zážitek, kluci byli perfektní, vtipní, veselí... To ještě víc podtrhlo celkové nadšení... Jste skvělí, děkuji.

Adéla Fajová
klientka

ab1925-DSC07626_kopie.JPG

Mám za sebou třetí seskok - a super zážitek. Příští rok se pokusím o licenci. Doporučuji všem. Super kolektiv, profi přístup a luxusní zážitek.

David Langer
klient

ab1936-DSC08429.JPG

Úžasný zážitek, děkuji Janu Wantulovi za úžasný volný pád a bezpečné přistání. S videem i fotografiemi jsem nadmíru spokojená.

Soňa Glombiková
klientka

ab1928-123763273_4042128845801214_3594338280347732980_n.jpg

Natálka (8 let) si užila u vás svůj první tandem ...a chce zase ... Děkujeme skvělému tandempilotovi.

Eva Všetulová
klientka

ab1930-IMG_7510_upr.jpg

Neskutečný zážitek při tandemu v Prostějově se plní sny! Skvělý tandem pilot Honza a kameraman taktéž. Děkuju

Bára Kolafová
klientka

ab1932-1925DSC07626_kopie.jpg

Pohodový instruktoři i ostatní personál díly kterým jsme zažili nezapomenutelný zážitek který určitě doporučím všem známým.

Jindřich Kubánek 

ab1934-IMG_8985.JPG

Chtěli jsme moc poděkovat za skvělý zážitek a za úžasný přístup instruktora i ostatních zaměstnanců Jump-Tandem, jste skvělí!!! 

René Hrubý

ab1938-1807tandem_1.jpg

Po deseti letech k sedmdesátinám jsem opět skočil. Děkuji všem, kteří se kolem toho angažují. Bylo to úžasné, profesionální.

Jiří Štaigr
klient

ab1940-DSC08231.JPG

Megaboží zážitek! Nepopsatelný pocity a obrovská dávka adrenalinu‼️ Prostě musíš skočit a zažít si to!

Bety Brázdilová
klientka

ab1953-1807tandem_1.jpg

Tandem jsem dostala jako narozeninový dárek. Po příjezdu na letiště mě čekala skupina ochotných milých a usměvavých lidí. Celková příprava a starání se o zákazníka skvělá. Na všech je vidět, že jsou to profíci a dělají to rádi. Speciálně bych ráda poděkovala z JUMP teamu Láďovi a Monče za úžasný zážitek. Rádi přijedeme znovu.

Šárka Vrbiniaková
klientka

ab1942-1807tandem_1.jpg

Já u nich skákal jen jednou tandem asi v 19letech a opravdu musím doporučit ZÁŽITEK na celý život.Ten instruktor Sláva Zbraněk nebo tak nějak se jmenoval byl úplně v pohodě. Opravdu doporučuji.

Jirka Vystrčil
klient

ab1952-154463731_10157924610297897_6682048841698744978_o.jpg

Úžasný zážitek. Jak seskoky, tak celý den. Potkala jsem zde totiž svého budoucího manžela. Byl ve stejném letu, z výhledu z letadla nemám celkem nic, oči jsem měla jinde. Instruktoři velice milí. Děkuji za super zážitek, skákal se mnou i tatínek a ještě bonus ve formě snoubence.

Michaela Kitschuchová
klientka

ab1976-IMG_7707.jpg

Když se na něco těšíte 5 let, je to pak jako zázrak ❤️. Dostala jsem seskok ke 40tinám a bylo to neuvěřitelné ❤️ od A do Z ❤️❤️❤️

Inka Gregová

ab1968-1807tandem_1.jpg

Můj první seskok, úžasný nádhera nepopsatelný zážitek. určitě si to zopakuji...moc chci poděkovat Chrisovi (oživila jsem si angličtinu ❤️❤️) byl úžasný a kameraman Miloš taktéž. Přístup obou byl perfektní, přestala jsem se bát a jenom jsem si to užívala. Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji.

Zuzana Grénarová
klientka

ab1947-photo.png

Výborný zážitek, profesionální přístup, celý tým usměvavý a příjemný, už teď se těším na další návštěvu.

Lukáš Hradil
klient

ab1970-photo.png

V neděli 17.6.2018 jsem měl u Vás první tandem seskok, Vše bylo super. Přístup od recepce, přes kameramana a tandem pilota vynikající. Zážitek to byl tak neskutečný, že si už vyřizuji kurz na samostatný seskok. Už se nemůžu dočkat až opět u Vás vyskočím. Prostě super super super. A všem kamarádům doporučuji aby Vás navštívili a skočili také.

Pavel Mikeš
klient

ab1964-IMG_6663.JPG

18.8.2018 jsem skočil premiérově tandem s Radkem Cahou a kameramankou Monikou Bílou. Byl to neskutečně skvělý zážitek a já skok doporučuju úplně každému! Personál JUMP-TANDEMu byl pohodový a vše probíhalo na jedničku! Tandem pilot Radek na mě působil od prvního pohledu jako opravdový profík, který ví co dělá! Celý seskok včetně připrav proběhl úplně bez stresů. Za krásné video a fotky díky moc Monice! Vedení společnosti může být rádo, že má v týmu tak skvělé lidi! Sečteno a podtrženo, kdo ještě neskočil a váha, okamžitě jděte do toho, je to skvělý zážitek, který pochopíš, až skončíš! Ciaooo

Petr Šimek
klient

ab2043-1807tandem_1.jpg

V sobotu 21. 7. 2018 jsem u Vás skákala můj první tandem a už teď vím, že určitě nezůstanu jen u jednoho. Byl to skvělý zážitek, byla jsem sice trochu nervózní, ale strach jsem neměla a za to chci poděkovat hlavně instruktoru Honzovi, byl skvělý ❤️. Všem to tu můžu jen doporučit.

Tereza Válková
klientka

ab1944-1807tandem_1.jpg

Naprosto nepopsatelný zážitek, skvělý instruktor a kameraman. Po celou dobu panovala přátelská atmosféra. Moc jsem si to užila.

Natálie Marcoňová
klientka

ab1962-IMG_5912.JPG

Seskok jsem dostala jako dárek ke 40-tinám, super zážitek na celý život, děkuji za to, jste profíci!! A ještě jsem dostala parádní videozáznam, máte to skvěle vymyšlené a propracované, maximální spokojenost.

Gabka Orlíková
klientka

ab2036-DSC06616.JPG

Bohovský životní zážitek a nejlepší pohodář a srandista instruktor Petr! ❤️❤️ Koukám na záznam a nevěřím ❤️

Pavlína Šustková

ab2031-1807tandem_1.jpg

Opravdu ohromné, ještě jednou děkujeme za fascinující zážitek mých 3 chlapáků. 1. nedělní otázka byla, kdy jdeme skákat znovu. Profesionální přístup a 100% jistota bezpečí. Honzovi dávej jen dětičky chová se k nim jako k pokladu. Děkuji Lenka a raubíři.

Lenka Bordovská
klientka

ab1979-DSC07887_2.jpg

Dnes jsem si skočila a byla to naprostá dokonalost ❤️. Nemám co vytknout, panovala přátelská atmosféra a vše bylo prostě skvělé, moc jsem si to užila. Do budoucna si určitě ještě ráda skočím, klidně i vícekrát než jen ještě jednou ❤️. Jsem nadšená ❤️. Moc děkuji za tento neobyčejně krásný zážitek.

Šárka Lagronová
klientka

ab1974-IMG_4821_2.JPG

Rozhodně doporučuji! Dnes jsem byla na svém prvním tandemovém seskoku a jak jsem přistála na zem, tak jsem chtěla jít hned znovu ❤️ úžasný zážitek, skvělí instruktoři a kameramani zkratka po celou dobu panovala přátelská atmosféra. Je mi jasné, že si brzy zase skočím ❤️ takže mockrát vám děkuji za adrenalinový zážitek!

Kamila Navrátilová
klientka

ab2034-photo.png

Nenapodobitelný zážitek, dechberoucí výhled, i přes výjimečnost výstupu z letadla ve 4km jsem měla pocit, že tento adrenalin je bezpečný - ❤️ tímto díky svému tandem-pilotovi Petrovi ❤️, který let kočíroval s nakažlivým klidem a jistotou. Všem doporučuji.

Šárka Kutálková
klientka

ab2046-DSC06616.JPG

Na tandemový seskok jsem se připravovala tedy hlavně psychicky 5 let. Letos jsem si řekla, že už je na čase do toho jít, ale abych tam nahoře nebyla až tak "opuštěná", šli jsme do toho s manželem společně. Tandemák, který byl se mnou byl luxusní. Trpělivý, samý úsměv, jen doufám, že nepřišel o sluch, protože já přišla málem o hlasivky.. ❤️❤️ I manžel velmi chválil toho svého. Prostějováci jsou profíci, máme s nimi super zkušenost. Díky!

Pavlína Mařáková
klientka

ab2055-DSC02874.JPG

Byl to můj nejúžasnější zážitek v životě. Určitě ho všem doporučím, protože i já se sem chci znovu vrátit. Jsem nadšený z organizace, zázemí a přístupem všech zúčastněných z JUMP-TANDEMu. Tímto bych velmi rád poděkoval mému tandemovému instruktorovi Chrisovi za jeho báječný přístup. To, co cítím ze samotného seskoku se nedá jednoduše popsat. Tohle se musí prožít!

David Hnidzik 
klient

ab2050-DSC03976.JPG

Na seskok jsem se moc těšil, a zážitek samotný mě vážně nezklamal. Všechno proběhlo naprosto hladce. Počasí vyšlo, můj instruktor byl velice vstřícný, a vše mi perfektně vysvětlil. Rovněž musím velmi pozitivně hodnotit i přístup celé společnosti, jelikož mi zážitek dokázali zprostředkovat, ač jsem zrakově postižený ❤️. Za mě tedy zážitek na jedničku ❤️.

Lukáš Flek
klient

ab2053-1807tandem_1.jpg

Ahoj všem. Jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Stát na okraji letadla ve výšce 4km je nádherný adrenalinový zážitek a volný pád - neskutečné! A pak najednou to ticho, když se otevře padák a letíš. ❤️ Super ❤️. Po celou dobu jsem se cítila báječně a bezpečně.

Danuše Kandlerová

ab2056-photo.png

Skok je těžko popsatelny zážitek. Pocity nepřenosné. Ti, kdo zažili, ví, ti, kdo nezažili, nepochopí... Fotky nemám, ale nelituji toho... prožitky vnímám trochu jinak. Ten pocit, kdy tam nahoře ve čtyřech tisících metrech visíte na cizím člověku a pak prostě jen bezhlavě padáte a skoro nemůžete dýchat... Tak to je superfičák ❤️❤️❤️ Nic výstižnějšího mě nenapadá...

Zuzana Šulová
klientka

ab2063-199001224_1942477805910272_3732629524025239883_n.jpg

Tandemový seskok jsem dostala k 50 narozeninám. Snila jsem o tom někdy si to zkusit. Při otevření obálky a zjištění, že je tam moje vysněné přáni, podlomily se mi kolena. Teď ale můžu říct: "stálo to za to" ❤️❤️❤️. Je to úžasný zážitek. Tam nahoře jsem byla osvobozena od všech starostí a negativních myšlenek a naprosto jsem si to užívala. Samozřejmě to bylo i zásluhou mého instruktora Honzy, který byl ve všech směrech perfektní. Pevně věřím, že si tento zážitek zopakuji. Dále bych chtěla touto cestou všem z Vašeho týmu poděkovat, všichni na koho jsem se obrátila byli moc vstřícní. Vaše fanynka Hela

Helena Bartošáková
klientka

ab2065-IMG_2268.JPG

Ve svých 72 mě máloco nadchne, ale hladké a příjemné jednání, vtipný, pěkný a příjemný instruktor, úžasný je kontrast z vypadnutí z letadla - šok a pak ta krása, klid .... ❤️ Super ❤️. Ještě si rychle něco s Vámi dám.

Anna Zouharová
klientka

ab2072-IMG_7311.JPG

Pokud se rozhodujete zda jít nebo nejít a nejste schopni se rozhodnout, tak určitě můžu VŠEM doporučit. Je to naprosto skvělý zážitek. Jump Tandem je tým profesionálů a pohodovych týpků, se kterými se člověk hned uvolní a může jim svěřit celé tělo ❤️ určitě si příplaťte video od externisty, které je dobře sestřihané a tak budete mít památku napořád. Po seskoku dostanete certifikát. Je tam kavárna s terasou, bazén....no naprosto se uvolněte a pořádně si to užijte. Je to bomba. My jdeme určitě znova.

Nikola Lichnofská
klientka

ab2066-IMG_6663.JPG

Jinak bych chtěl moc poděkovat za neskutečný zážitek. Byl to zatím nejlepší zážitek v životě a troufám si říct, že to jen tak něco nepřekoná. Speciální poděkování bych chtěl odkázat Alešovi s Monikou, kteří tvořili tým, který o mě pečoval, jak už na zemi, tak ve vzduchu. Oba byli naprosto perfektní, dodali obrovskou odvahu a seskok sem si užil ne na 100% ale na 200%! A to hlavně díky nim, byli opravdu neskuteční!. Ještě jednou moc děkuji za všechno a určitě to nebyl můj poslední seskok

Lukáš Kokeš
klient

ab2074-DSC08836.JPG

Neskutečná dávka adrenalinu,skvělý požitek,skvělého parťáka, kterého jsem měl na zádech, nevím co dál napsat prostě to bylo skvělé, super, luxusní, no prostě excelentní zážitek ❤️❤️ mohu jen doporučit!

Jiří Répal
klient

ab2070-1807tandem_1.jpg

Velké poděkování Jump Tandem Prostějov. Za jejich perfektní a profesionální přístup. A ten kdo ještě neskákal tak ať určitě frčí do Prostějova. Jsou tam špičkový tandem piloti. A zkrátka nepřijdou ani děti. Jsou tam atrakce na kterých se vyřadí.

David Malecký
klient

ab2076-DSC00921.JPG

Skvělý přístup, sranda, odlehčená nálada... Let jsem měla i s přednáškou o okolí, cítila jsem se skvěle, nechtělo se mi ani dolů ❤️ Celkově pecka. doporučuji, hned bych šla znova ❤️

Veronika Trubačová
klientka

ab2079-Rehakova.png

25. 7. 2021 byl dnem D ❤️. Počasí nevypadalo zrovna slibně, hodně dlouho se čekalo, zda se bude moct skákat, ale jsem ráda, že jsem vydržela stálo to opravdu za to ❤️❤️. Těsně po seskoku jsem řekla, že už nikdy. Ráno poté jsem už uvažovala, kdy skočím znova. Večer koukám na e-mail a byla mi od JUMP-TANDEM vnuknuta myšlenka skočit sama. Teď neuvažuji nad ničím jiným ❤️❤️. Ale říkám si, jsem až takový blázen? 

PS: Děkuji celému týmu JUMP-TANDEM jste super ❤️.

Jesika Řeháková

ab2086-photo.png

Pokud někdo chcete opravdu zažít to, co určitě nezapomenete, zkuste tandemový seskok s JUMP-TANDEMeme JumpTandemem. Perfektní zážitek ze seskoku, který jsem měl v Prostějově na sportovním letišti, určitě nezapomenu ❤️❤️. Bylo to naprosto parádní a fantastický a hlavně profi přístup.

Na co můžu váhající upozornit, je že se nikdo nemusí čehokoli bát, je to naprosto bezpečný....

Miroslav Zipp
klient

ab2200-356418000_2446947638807766_3963557384478491225_n.jpg

Dobrý den, já skákala v sobotu úžasný zážitek sice počasí nám moc nepřálo na vrchu úplně bílo. Nechápa jsem padaly jsme třemi vrstvami mraků bomba. Byl to můj sen, na který jsem čekala 20 let. Určitě si to za rok zopakuji i z dcerou. Moc vás obdivuji jste frajeři. Hlavně chci poděkovat pánům kteří skákaly se mnou byly úžasní.

Renata Malinková
Klientka

ab2088-DSC08836.JPG

Neuvěřitelný zážitek. Doporučuji každému, kdo si chce seskok dopřát. Skutečnost mnohonásobně předčí očekávání

Jan Čzedron
klient

Pořádná dávka adrenalinu a k tomu neskutečně pozitivní lidé, vše naprosto perfektní! ❤️❤️❤️ Děkuji za nezapomenutelný zážitek.

Dominika Hélová
klientka

ab2096-IMG_7840.jpg

Tandemový skok 21.8.2021 ✈️
Moc děkuji za úžasný zážitek (první let a skok v životě), skvělý přístup, legraci a profesionalitu instruktora. Díky patří i slečně na recepci a ostatním, kdo byl u mého tandemového skoku. Jste skvělí, úžasná banda.
Jediné mínus které to celé má je fakt, že je to poněkud návykové a "potřebuji" skočit znovu.
Za mě 10/10 a doporučuji.

Renáta Sypěnová
klientka

ab2098-DSC06533_1.jpg

Naprosto profesionální, a přitom velice lidský přístup ke klientovi, který přijede na seskok více či méně vystresovaný i když odhodlaný a natěšený!

Takže suma sumárum pohodový adrenalin s partou lidí, kteří vědí, co dělají. Díky moc a těším se opět u Vás a nikde jinde.

Otmar Fiala
klient

ab2111-IMG_6993.jpg

Letos v září jsem s tátou poprvé vyzkoušel tandemový seskok. Byl to úžasný zážitek a mohu jen doporučit :) Moc děkuji Vám všem z týmu Jump - Tandem! Věřím, že jsme se neviděli naposled ✈️

Marek Kovář
klientka

ab2101-IMG_2268.JPG

Byl to naprosto Boží, úžasný zážitek!!! Všichni jste byli skvělí a atmosféra byla úžasná. Čerpám z toho už několikátý den a už teď vím, že jsem skákala sice poprvé, ale rozhodně ne naposledy!

Díky moc!!!

Markéta Svojáková

ab2103-Mnesikova_foto.jpg

Super, krásný zážitek ❤️ Úplně jsem se zamilovala ❤️ a už přemýšlím o dalším ✈️ Moc vám děkuji za milý přístup a skvělý tým

Pavlína Menšíková
klientka

ab2137-IMG_0351.jpg

Klobouk dolů. Vše na jedničku s hvězdičkou od přehledného webu, přes super rezervační systém, až po samotnou realizaci seskoku. Pěkné a příjemné zázemí, personál vstřícný a milý. Instruktor se kterým jsem seskok absolvovala byl přirozeně přátelský, nenucený a měl velice příjemné vystupování. Cítila jsem se s ním bezpečně a vlastně jsem se asi nebála, tak jak jsem očekávala. ???? Je to člověk na pravém místě. Díky,díky, díky.. (trochu mě mrzí, že jsem si nezapamatovala jméno, pro osobnější slova chvály) Zážitek to byl velice intenzivní a musím ho ještě dostatečně vstřebat, ale jedno vím s určitostí, pokud někdy budu ještě skákat, tak jedině tady.. ❤

Aneta Zajíčková
klientka

ab2140-IMG_8014.jpg

Pokud jste dost šílení na to, abyste tohle šli zkusit, můžu jen doporučit!

Radan Novák
klient

ab2142-img_3832_optimized.jpg

Super komunikace včetně vysvětlení všech otázek které jsem měl . Vynikající přístup a rychlé dodání objednávky . Za mě prostě super

Pavel Kmeť
klient

ab2144-21D0C5411AA542ABB92DC889266674B5.jpg

Sobota 3.9. 2022 10hodin musím velice pochválit osobní přístup a nepřekonatelný zážitek. Ze začátku jsem měl trochu obavy, ale po seskoku jsem plný nadšení a výborného pocitu. Kdo nezažije nemůže hodnotit všem vřele doporučuji :D to musíte zkusit. A ještě bych chtěl poděkovat mému instruktorovi za dodání odvahy velké díky byl jsi super.

Pavel Malman Ryzi
klient

ab2149-IMG_6663.JPG

Super zážitek, a skvělá parta lidí, určitě dobrý pocit že jsem v dobrých rukou při seskoku. Neuvěřitelný výkon od fotografa, když se teď dívám na video! Super záběry.

Adam Boček
klient

ab2159-DSC02921.JPG

Perfektní zážitek, super přístup instruktora. Určitě bych se rád vrátil

Petr Dydowicz
klient

ab2169-IMG_9633.JPG

Skákala manželka tandem a byla nadšená. Poprvé v životě. A už se těší jak poletí znovu. Super přístup a nevěřil bych kolik lidí skočí za den, jak na běžícím pásu.

Lukáš Kuča
klient

Ráda bych vám moc poděkovala za včerejší seskok v Prostějově. Vše proběhlo na jedničku, zázemí bylo moc pěkné uvolněnou atmosférou na zemi i v letadle. Personál byl velmi vstřícný a milý a vše mi bylo perfektně vysvětleno. Instruktor byl velký pohodář! Díky němu jsem se cítila naprosto bezpečně a seskok si maximálně užila. Skákala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy. Děkuji moc za skvělý zážitek!

Petra Horáková

Milý týme Jump - Tandeme ????,

dovol mi celým srdcem poděkovat za tendemový seskok v Prostějově se sympatických Honzíke - DJ a Honzíkem kameramanem, je to pro mne neuvěřitelný a nepřekonatelný zážitek, neskutečně moc moc moc jsem si to užila a již celý týden ze zážitku žiji. !!! S těžkostí jsem se vracela do reality, raději bych byla i nadále v oblacích. !!! ???????????????????? Již od dětství jsem si přála tohle někdy vyzkoušet, nicméně nikdy jsem na to neměla ty správné koule :)))............až nyní...........v mých padesáti na mé padesátiny. :)))))) Zážitek jsem si neskutečně užila, děkuji za Vaši profesionalitu, přístup i zázemí, od A-Z bylo pro mne vše na jedničku s hvězdičkou. ????????????


PROSTĚJOV POČASÍ

KONTAKT

JUMP-TANDEM s.r.o.
IČ: 277 05 587
DIČ: CZ 277 05 587

e-mail: tandem@jump-tandem.cz
HOT-LINE: +420 724 175 175

JUMP-TANDEM SkyCentrum s.r.o.
IČ: 241 69 528
DIČ: CZ 241 69 528

Zásady ochrany osobních údajů

Sídlo, kancelář, prodejna:

Loosova 262/1
CZ - 638 00, Brno

otevřeno:
Po - Pá: 9:00 - 17:00

Osobní odběr prosím pouze po předchozí domluvě.

Na prodejně nelze platit platebními kartami.

Letiště Prostějov
49.4451586N, 17.1306897E

Kde nás najdete?