ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Jump Tandem

Vyhlídkové lety

Daruj zážitek

Přemýšlíte nad originálním dárkem? Darujte vyhlídkový let a prozkoumejte svět z ptačí perspektivy. U nás si můžete zvolit několik variant vyhlídkových letů. Ať už chcete mít letadlo jen pro sebe nebo s sebou vzít celou rodinu.

vyhlídkový let - cessna

NAŠE LETADLA:

vyhlídkový let cessna 206h
CESSNA 206H Až pro 5 osob. Nejoblíbenější letadlo pro vyhlídkové lety i zahraniční výlety. více o letadle
vyhlídkový let cessna 150L
CESSNA 150L Zde s pilotem zažijete soukromý let jen vy sám a vychutnáte si plně svůj zážitek. více o letadle
vyhlídkový let turbolet
TURBOLET L410 Sveze až 14 osob na vyhlídkový let, nebo až 9 osob pohodlně třeba k moři. více o letadle

ZVOLTE SI ZÁŽITEK:

Užijte si krásné výhledy na vaše oblíbená místa, města, historické památky, přírodní rezervace či hory. Vezmeme vás na Praděd, Sněžku, Pálavu nebo můžeme letět i do zahraničí a podívat se třeba na Tatry. Zvolte si námi sestavenou zážitkovou trasu, nebo svou vlastní.

minimum pro zážitek
vyhlídkový let bronze

Vyhlídkový let
BRONZE

20 minut
více informací

Během dvaceti minut se můžete z ptačí perspektivy podívat třeba na baziliku Svatý Kopeček, krásy města Brna nebo Olomouce, hrad Veveří, zámek ve Slavkově u Brna, zámek Bučovice, Plumlovskou přehradu či rozhlednu Kosíř.

zlatá střední cesta
vyhlídkový let silver

Vyhlídkový let
SILVER

30 minut
více informací

Během třiceti minut vyhlídkového letu si stihnete prohlédnout například krásy města Brna, Baťovský Zlín, hrad Bouzov, rozhlednu Kosíř, hrad Boskovice, Křtinský kostel, Pálavu, či zámek v Moravském Krumlově.

nejoblíbenější varianta
vyhlídkový let gold

Vyhlídkový let
GOLD

40 minut
více informací

Představujeme vám nejoblíbenější variantu našich vyhlídkových letů. Během čtyřicetiminutového vyhlídkového letu společně doletíme třeba na Pálavu, do Beskyd, na Praděd a na přehradu Dlouhé stráně do Jeseníků, podívat se na Lednicko-valtický areál, zámek v Třebíči či na hrad Mírov. Celková délka letové trasy je přibližně 150 km. Je to opravdový zážitek na celý život.

pro náročné
vyhlídkový let pro náročné

Vyhlídkový let
PLATINUM

60 minut
více informací

Při šedesátiminutovém vyhlídkovém letu už se stírají hranice mezi vyhlídkovým letem a leteckou turistikou - aerotaxi. Během hodinového vyhlídkového letu takovou rychlostí jsme v podstatě schopni obletět celou Českou republiku. Podívejme se spolu třeba na slovenské Sulovské skály, Adršpašsko-broumovské skály, na Praděd, Pálavu, přehradu Dlouhé stráně nebo za hranice do polské Bialsko-Biala.

vyhlídkový let zážitek

PRŮBĚH ZÁŽITKU
A CO VŠECHNO VÁS ČEKÁ

Trasu letu si můžete zvolit sami. Pilot s vámi probere možnosti, kam až za vybraný čas doletíte a co vše můžete vidět. Samozřejmě s ohledem na publikované vzdušné prostory, které vám také rád vysvětlí a zasvětí vás tak do tajů letectví. Společně s ním se můžete podílet i na prohlídce letounu před startem. Naše letouny Cessna jsou americké výroby s cestovní rychlostí mezi 200-260km/h.

Na svůj vyhlídkový let si s sebou můžete vzít kameru/fotoaparát a vše si zdokumentovat dle vaší libosti.

Na letiště je potřeba se dostavit cca 30 minut předem. Naše odletová letiště disponují barem či restaurací s posezením. Můžete s sebou tedy vzít celou svou rodinu, o kterou bude postaráno. Navíc odlétáme i přistáváme přímo před jejich zraky, a tak vás můžou zdokumentovat před zážitkem i bezprostředně po něm.

ODLETOVÁ LETIŠTĚ

Prostějov Olomouc Vyškov Brno
vyhlídkový let letiště

LETIŠTĚ PROSTĚJOV

(domovské letiště)

Toto letiště je naší základnou, a proto zde budete moct nahlédnout i do světa parašutismu a podívat se, jak vypadají přípravy na tandemový seskok. Zaručujeme, že se u nás nudit nebudete! Zažijte s námi vyhlídkový let z letiště v Prostějově.

Letiště disponuje krásným zázemím, kde najdete restauraci, bar, posezení na terase, bazén či trampolínu. Můžeme vám zaručit, že pokud si s sebou přivedete doprovod a děti, tak se pro ně vyžití určitě najde.***

Daruj zážitek

LETIŠTĚ OLOMOUC

Zažijte s námi vyhlídkový let z letiště v Olomouci. Užijte si krásy Olomouce z ptačí perspektivy, podívejte se na Svatý Kopeček nebo kamkoliv si budete přát.

Na letišti může váš doprovod posedět v Air baru přímo na letišti, kde jsou pro děti houpačky a pískoviště a pro dospělé dobré pivko či nealko a vynikající maso z grilu.***

Daruj zážitek

LETIŠTĚ VYŠKOV

Zažijte s námi vyhlídkový let z letiště ve Vyškově. Proleťte se nad vaším městem či obcí, zamiřte se podívat nad Kroměříž nebo jinam, kde vás srdce táhne. Je to jen na vás!

Na letišti aktuálně není žádné zázemí s restaurací pro váš doprovod, ale to není žádná tragédie. Pokud si vyberete variantu pro 5 osob, můžete je vzít do letadla s sebou.***

Daruj zážitek

LETIŠTĚ BRNO

Zažijte s námi vyhlídkový let z letiště Brno - Medlánky (výjimečně z Brno - Tuřany). Pokud chcete letět z Brna a prohlédnout si jeho okolí, rozhodně jste na správném místě. Můžeme vás vzít třeba na oblíbenou Pálavu, výběr je zcela na vás.

Na letišti je dostupná restaurace U křivé vrtule, venkovní posezení, a dokonce i dětský koutek pro ty nejmenší z vašeho doprovodu.***

Daruj zážitek

***) Na mapce se podívejte, kam se s vámi můžeme ve vybraném časovém úseku vydat. Kružnice na mapce jsou orientační, záleží na počasí a dalších podmínkách, které ovlivňují délku letu. Vše proberete s pilotem, který vám pomůže trasu naplánovat. Tak kam se toužíte proletět?

NENÍ TO TO PRAVÉ?

PODÍVEJTE SE, CO JINÉHO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:.

vyhlídkový let - cessna

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vyhlídkové lety jsou možné celoročně: Vyhlídkové lety provádíme po předešlé rezervaci každou sobotu a neděli, po předěšlé dohodě je možný i termín v týdnu.

Rezervace: Telefonická rezervace termínu vyhlídkového letu je možná týden předem na telefonním čísle: +420 724 175 175.

Počasí: Lety nelze uskutečnit za špatných povětrnostních podmínek, za deště a mlhy.


PROSTĚJOV POČASÍ

KONTAKT

JUMP-TANDEM s.r.o.
IČ: 277 05 587
DIČ: CZ 277 05 587

e-mail: tandem@jump-tandem.cz
HOT-LINE: +420 724 175 175

JUMP-TANDEM SkyCentrum s.r.o.
IČ: 241 69 528
DIČ: CZ 241 69 528

Zásady ochrany osobních údajů

Sídlo, kancelář, prodejna:

Loosova 262/1
CZ - 638 00, Brno

otevřeno:
Po - Pá: 9:00 - 17:00

Osobní odběr prosím pouze po předchozí domluvě.

Na prodejně nelze platit platebními kartami.

Letiště Prostějov
49.4451586N, 17.1306897E

Kde nás najdete?