ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Jump Tandem

Kurzy

SNILI JSTE NĚKDY O POCITU ABSOLUTNÍ SVOBODY Z VOLNÉHO PÁDU?
Tento sen je nyní díky NAŠIM kurzům na dosah ruky

VLASTNÍ SAMOSTATNÝ SESKOK - KURZ IFF

Chcete sami vyzkoušet jeden vlastní volný pád? Ochutnat, jaké to opravdu je? Je to možné díky kurzu IFF – úvodu do kurzu volného pádu

jen za 9.900 Kč

Více informací

KURZ AFF

Zdaleka nejlepší a nejbezpečnější způsob, jakým se dostat do světa volného pádu. V tomto kurzu se nenaučíte jen řídit padák a letět na něm, ale i ovládat své tělo za volného pádu.

39.900 Kč

JUMP-TANDEM® vlastní akreditovanou školu parašutismu Úřadem pro civilní letectví i United States Parachute Association. Tato škola parašutismu provozuje nejefektivnější a současně nejbezpečnější způsob výuky parašutismu - metodou AFF (zrychlený výcvik volného pádu).

Instruktoři naší školy doprovází studenta po celou dobu volného pádu z výšky 4000m cca 1 min. Dále student pokračuje letem na padáku při navigaci vysílačkou ze země. 

Škola parašutismu JUMP-TANDEM® převzala nejmodernější způsob výuky přímo od United States Parachute Association, kde byla tato metoda prvně zaregistrována v 70. letech minulého století, a od té doby se celosvětově nepřetržitě vyvíjí. 

Instruktoři naší školy parašutismu jsou současně instruktory United States Parachute Association. 

Chceš-li poznat nepoznané, skutečně zažít adrenalin, cítit zrychlený tep srdce, vědět kde jsou Tvé hranice, tak kurz AFF je jedinou branou do tohoto světa – jednou zkusíš a nebudeš chtít jinak!

Gustav Rost
Prostějov

Proč absolvovat výcvik AFF s JUMP – TANDEM? Kamarádský a zároveň profesionální přístup. Po dokončení výcviku možnost zapůjčení kompletního vybavení bez nutnosti velkých investic. Velké plus je i restaurace, kde se výborně najíte po celý den. Vzhledem k tomu, že jsem i pilot letadla a vyzkoušel jsem hodně adrenalínových zážitků, tak tomuhle se nic nevyrovná. Všem doporučuji.

Jan Špička
Šternberk


PROSTĚJOV POČASÍ

KONTAKT

JUMP-TANDEM s.r.o.
IČ: 277 05 587
DIČ: CZ 277 05 587

e-mail: tandem@jump-tandem.cz
HOT-LINE: +420 724 175 175

JUMP-TANDEM SkyCentrum s.r.o.
IČ: 241 69 528
DIČ: CZ 241 69 528

Zásady ochrany osobních údajů

Sídlo, kancelář, prodejna:

Loosova 262/1
CZ - 638 00, Brno

otevřeno:
Po - Pá: 9:00 - 17:00

Osobní odběr prosím pouze po předchozí domluvě.

Na prodejně nelze platit platebními kartami.

Letiště Prostějov
49.4451586N, 17.1306897E

Kde nás najdete?