ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Jump Tandem

Pilotem na zkoušku

pilotem na zkoušku

VYZKOUŠEJTE SI JAKÉ JE TO BÝT PILOTEM!

Toužíte se na chvíli stát pilotem, ale nechcete absolvovat celý výcvik? Máme pro vás perfektní řešení. Vyzkoušejte náš zážitek „Pilotem na zkoušku“!

Během cca 60 minut vás zkušený instruktor provede pozemní přípravou, kdy vám vysvětlí, jak letoun funguje, co uvidíte na přístrojích, projdete si kontrolou letadla a společně naplánujete letovou trasu. V našem letounu Cessna 150 pak poletíte 20, 30 nebo 40 minut. Během toho budete sám řídit letadlo a vžijete se plně do role pilota.

ZVOLTE SI ZÁŽITEK:

minimum pro zážitek
pilotem na zkoušku bronze

Pilotem na zkoušku
BRONZE

20 minut
více informací

Vyzkoušejte si jaké je pilotovat letadlo! V této variantě vás čeká hodina teorie s instruktorem, který vám vysvětlí základy letu a plánování, projde s vámi letadlo a poté se na dvacet minut stanete pilotem letounu Cessna 150. Vyzkoušíte si vodorovný přímočarý let, let v zatáčkách a další základní prvky manévrovatelnosti letadla.

nejoblíbenější varianta
pilotem na zkoušku silver

Pilotem na zkoušku
SILVER

30 minut
více informací

Tato varianta obsahuje vše, jako první varianta ale navíc budete letadlo řídit celých 30 minut. Toto už je dostatečná doba, abyste si osvojili pohled na jednotlivé letové přístroje a porovnávali jejich údaje s pohledem z kabiny. Při řízení letadla se v roli pilota už se budete cítit už jistěji a proto budeme moci vyzkoušet i náročnější manévry (ostřejší zatáčky, let na minimální rychlosti, přechod z klesání do stoupání.

pro náročné
pilotem na zkoušku gold

Pilotem na zkoušku
GOLD

40 minut
více informací

Tato varianta obsahuje vše, jako první a druhá varianta. Navíc budete v roli pilota celých 40 minut. Za tuto dobu vyzkoušíte základní i pokročilé techniky pilotování. Vše závisí na individuálních schopnostech každého adepta na pilota. Vyzkoušíme si například přechody z ostrých zatáček do ostrých zatáček opačného směru, přechody ze stoupání do klesání a naopak, let na kritické rychlosti, skluzy a další zajímavé manévry.

extra varianta
pilotem na zkoušku platinum

Pilotem na zkoušku
PLATINUM

60 minut
více informací

Tato varianta obsahuje vše jako předchozí. Navíc budete letoun pilotovat celou jednu hodinu a to už je opravdu pořádná příprava třeba i na to, stát se skutečným pilotem s licencí. Projdete si bezmála všechny pokročilé techniky pilotování, seznámíte se plně s kokpitem letounu a vyzkoušíte si všechny zajímavé manévry od ostrých zatáček až po let na kritické rychlosti. Po absolvování tohoto letu budete skoro jistě chtít pokračovat dále k pilotní licenci.

pilotem na zkoušku 3

OMEZENÍ

Upozorňujeme, že šířka sedadla je 38 cm!
Maximální hmotnost do 100 kg. Let není vhodný pro osoby trpící srdeční chorobou, vysokým tlakem, epilepsií či jinou závažnou nemocí.

V případě nejistoty konzultujte s námi nebo se svým lékařem. Minimální věk účastníka je 16 let.

O váš doprovod se postaráme v zázemí našeho letiště. Na letišti můžete využít restauraci, vyhlídkovou terasu, dětské trampolíny, houpačky, v letních měsících bazén, a mnoho dalšího... *

*) Konkrétní vybavenost odletových letišť najdete přímo u jejich popisu níže. Sezóna je březen - listopad a tento zážitek vám můžeme nabídnout na letišti v Prostějově, Brně, Olomouci a Vyškově.

ODLETOVÁ LETIŠTĚ

Prostějov Olomouc Vyškov Brno
vyhlídkový let letiště

LETIŠTĚ PROSTĚJOV

(domovské letiště)

Toto letiště je naší základnou, a proto zde budete moct nahlédnout i do světa parašutismu a podívat se, jak vypadají přípravy na tandemový seskok. Zaručujeme, že se u nás nudit nebudete! Zažijte s námi let pilotem na zkoušku z letiště v Prostějově.

Letiště disponuje krásným zázemím, kde najdete restauraci, bar, posezení na terase, bazén či trampolínu. Můžeme vám zaručit, že pokud si s sebou přivedete doprovod a děti, tak se pro ně vyžití určitě najde.

Daruj zážitek

LETIŠTĚ OLOMOUC

Zažijte s námi let pilotem na zkoušku z letiště v Olomouci. Během vašeho zkušebního letu se můžete pohybovat třeba nad Svatým Kopečkem.

Na letišti může váš doprovod posedět v Air baru přímo na letišti, kde jsou pro děti houpačky a pískoviště a pro dospělé dobré pivko či nealko a vynikající maso z grilu.

Daruj zážitek

LETIŠTĚ VYŠKOV

Zažijte s námi let pilotem na zkoušku z letiště ve Vyškově. Proleťte se nad vaším městem či obcí, zamiřte se podívat nad Kroměříž nebo jinam, kde vás srdce táhne. Je to jen na vás!

Na letišti aktuálně není žádné zázemí s restaurací pro váš doprovod, ale to není žádná tragédie. Pokud si vyberete variantu pro 5 osob, můžete je vzít do letadla s sebou.

Daruj zážitek

LETIŠTĚ BRNO

Zažijte s námi let pilotem na zkoušku z letiště Brno - Medlánky (výjimečně z Brno - Tuřany). Pokud chcete letět z Brna a prohlédnout si jeho okolí, rozhodně jste na správném místě. Můžeme vás vzít třeba na oblíbenou Pálavu, výběr je zcela na vás.

Na letišti je dostupná restaurace U křivé vrtule, venkovní posezení, a dokonce i dětský koutek pro ty nejmenší z vašeho doprovodu.

Daruj zážitek

A když se vám bude let Pilotem na zkoušku líbit a létání vás zaujme, můžete si u nás udělat i celý pilotní výcvik PPL nebo LAPL.

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište na e-mail info@jump-tandem.cz, jsme tu pro vás.

NENÍ TO TO PRAVÉ?

PODÍVEJTE SE, CO JINÉHO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:.

vyhlídkový let - cessna

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Lety "pilotem na zkoušku" jsou možné celoročně: Lety provádíme po předešlé rezervaci každou sobotu a neděli, po předěšlé dohodě je možný i termín v týdnu.

Rezervace: Telefonická rezervace termínu letu je možná týden předem na telefonním čísle: +420 724 175 175.

Počasí: Lety nelze uskutečnit za špatných povětrnostních podmínek, za deště a mlhy.


PROSTĚJOV POČASÍ

KONTAKT

JUMP-TANDEM s.r.o.
IČ: 277 05 587
DIČ: CZ 277 05 587

e-mail: tandem@jump-tandem.cz
HOT-LINE: +420 724 175 175

JUMP-TANDEM SkyCentrum s.r.o.
IČ: 241 69 528
DIČ: CZ 241 69 528

Zásady ochrany osobních údajů

Sídlo, kancelář, prodejna:

Loosova 262/1
CZ - 638 00, Brno

otevřeno:
Po - Pá: 9:00 - 17:00

Osobní odběr prosím pouze po předchozí domluvě.

Na prodejně nelze platit platebními kartami.

Letiště Prostějov
49.4451586N, 17.1306897E

Kde nás najdete?