Sportovní parašutismus


50% SLEVA v 1. STARTU - 8:00-8:30

310,-Kč/4000m

Buďte ranní ptáčata a přijeďte si skočit do Prostějova za sníženou cenu letenky. Sleva je platná při obsazenosti letadla 15osob. Akce platí od 30.7.2016. 

ČESKÝ NÁRODNÍ REKORD HEAD DOWN PROSTĚJOV 14.-16.9.2016

Cílem této akce je ustanovit český národní rekord v head down, zvýšit úroveň free fly, zaměřit se na odbourávání bezpečnostních rizik při této disciplíně a zapsat Českou republiku do knihy rekordů FAI ve světovém měřítku.


MISTROVSTVÍ České republiky ve Formation Skydiving 4-way 19.-21.8.2106

V souladu se sportovním řádem FAI a na základě pověření AeČR pořádá Česká parašutistická asociace Mistrovství ČR ve skupinové akrobacii FS 4-way.

Cílem soutěže je určit Mistra České republiky a vítěze ve skupinové akrobacii čtyř členných družstev pro rok 2016 v kategorii AAA, AA, A, zvýšit úroveň a porovnat sportovní výkonnost závodníků v celorepublikovém měřítku.

Propozice a přihláška ke stažení ZDE.

  


Speed Star 28.-30.10.2016

Závody ve SpeedStar se na DZ Prostějov staly už tradicí a proto i letos budeme soutěžit o hodnotné ceny. Blížší info a přihlášku s předstihem vyvěsíme na web i FB. Každopádně si už teď udělejte volno na tento podzimní víkend a dejte dohromady dalších 5 svých přátel - ať se ukáže, kdo bude nejlepší. 


 

        

 
 

Směr od Vyškova (od Brna)

Z dálnice (číslo R46) odbočte na výjezdu Prostějov jih EXIT 21. Na první křižovatce odbočte vpravo na silnici č. 433 a jeďte směrem na Výšovice. Ujedete asi 500 m. Odbočte doleva do zákazu vjezdu – klienti letiště Prostějov mají výjimku. Projedete alejí asi 500 m a na první odbočce zatočte doleva. Letiště je přímo před Vámi a areál parašutistů je první budova, kterou uvidíte. Zde hledejte vlajky a prostory společnosti JUMP-TANDEM.

Směr od Prostějova (od Olomouce)

Z Prostějova jeďte směrem na Vyškov (Brno) až k benzínové pumpě OMV. Na ní opusťte dálnici směrem doprava a po vyjetí z benzínové pumpy se dáte doleva, nahoru do kopce. Po mostu přejeďte dálnici a pokračujte asi 500 metrů. Odbočte doleva do zákazu vjezdu – klienti letiště Prostějov mají výjimku. Pokračujte alejí asi 500 m a na první odbočce zatočte doleva. Letiště je přímo před vámi a areál parašutistů je první budova, kterou uvidíte. Zde hledejte vlajky a prostory společnosti JUMP-TANDEM.

mapka Prostějov fotomapka Prostějov

Zdrojem map je server mapy.cz portálu seznam.cz

objednat seskok »

Pozn.: změna místa seskoku vyhrazena

 

Objednat tandem v dárkovém balení

ONLINE REZERVACE tandemových seskoků

kalendář všech seskoků »

Aktuality

Sleva na tandemový seskok

Využijte akci na tandemový seskok - Prostějov za pouhých 3380 Kč. Tato nabídka je platná při nákupu balíčku tandemového seskoku s videem a fotkami. Více o tandemovém seskoku se dozvíte n více »

zobrazit všechny ›