Sportovní parašutismus

SAFETY DAY PROSTĚJOV 12.3.2016

Začátek sezóny se nám blíží. Přijďte se na ni připravit na letiště v Prostějově. Uslyšíte vše, co potřebujete vědět o bezpečnosti za volného pádu, létání na padáku i přistání. Dozvíte se novinky platné pro tento rok, něco málo o padákové technice, statistiky z nehod loňských let, procvičíte si zdravovědu a mnohé další. Všechno to pak společně ještě jednou probereme u piva. 


VELIKONOČNÍ BOOGIE PROSTĚJOV 25. - 28. 3. 2016

JE TO TU ! Už jen pár týdnů a opět se budeme moci navléct do parašutistických skafandrů a užít si parádní zážitky ve 4 km. Vzhledem k tomu, že nám vláda nadělila o den volna víc na Velikonoce, můžeme skákat už od pátku 25.3. 2016. Nepropásněte první možnost si skočit právě v Prostějově. Moc se na Vás všechny těšíme.  


 


ČESKÝ NÁRODNÍ REKORD HEAD DOWN PROSTĚJOV 17.-19.8.2016

Cílem této akce je ustanovit český národní rekord v head down, zvýšit úroveň free fly, zaměřit se na odbourávání bezpečnostních rizik při této disciplíně a zapsat Českou republiku do knihy rekordů FAI ve světovém měřítku.

Kempy:

Přípravné kempy i samotné ustanování se bude konat pod vedením Ondřeje Rydla nebo jím pověřených náhradníků. Individuální kempy potom pod vedením Petra Směšného a Venduly Harasimové.

1. přípravný kemp 22.-24.6.2016
2. přípravný kemp 3.-5.8.2016
dále dle dohody  

 

 


 

        

 
 

Směr od Vyškova (od Brna)

Z dálnice (číslo R46) odbočte na výjezdu Prostějov jih EXIT 21. Na první křižovatce odbočte vpravo na silnici č. 433 a jeďte směrem na Výšovice. Ujedete asi 500 m. Odbočte doleva do zákazu vjezdu – klienti letiště Prostějov mají výjimku. Projedete alejí asi 500 m a na první odbočce zatočte doleva. Letiště je přímo před Vámi a areál parašutistů je první budova, kterou uvidíte. Zde hledejte vlajky a prostory společnosti JUMP-TANDEM.

Směr od Prostějova (od Olomouce)

Z Prostějova jeďte směrem na Vyškov (Brno) až k benzínové pumpě OMV. Na ní opusťte dálnici směrem doprava a po vyjetí z benzínové pumpy se dáte doleva, nahoru do kopce. Po mostu přejeďte dálnici a pokračujte asi 500 metrů. Odbočte doleva do zákazu vjezdu – klienti letiště Prostějov mají výjimku. Pokračujte alejí asi 500 m a na první odbočce zatočte doleva. Letiště je přímo před vámi a areál parašutistů je první budova, kterou uvidíte. Zde hledejte vlajky a prostory společnosti JUMP-TANDEM.

mapka Prostějov fotomapka Prostějov

Zdrojem map je server mapy.cz portálu seznam.cz

objednat seskok »

Pozn.: změna místa seskoku vyhrazena

 

Objednat tandem v dárkovém balení

ONLINE REZERVACE tandemových seskoků

kalendář všech seskoků »

Aktuality

Sleva 30% na tandemový seskok

Využijte akci na tandemový seskok - Prostějov za pouhých 2690 Kč. Tato nabídka je platná při nákupu balíčku tandemového seskoku s videem. Více o tandemovém seskoku se dozvíte na telefonu více »

zobrazit všechny ›