Sportovní parašutismus


Prostějov boogie 2.-6.7.2016

Přijeďte využít prodlouženého víkendu a pořádně si zaskákat na DZ Prostějov. Díky státním svátkům si můžeme víkend prodloužit až do středy.

Na co se můžete těšit: - seskoky z naší L-410

                                    - ubytování, bar, párty

                                   - chcete kouče a něco nového se přiučit? Dejte nám vědět - zařídíme cokoli

  


Czech MADe boogie 12.-17.7.2016

Pod vedením české elity ve FreeFly úžasnými MAD RAVENS se bude na DZ Prostějov konat Czech MADe boogie. Pro více informací sledujte jejich FB událost. 

ČESKÝ NÁRODNÍ REKORD HEAD DOWN PROSTĚJOV 17.-19.8.2016

Cílem této akce je ustanovit český národní rekord v head down, zvýšit úroveň free fly, zaměřit se na odbourávání bezpečnostních rizik při této disciplíně a zapsat Českou republiku do knihy rekordů FAI ve světovém měřítku.

Kempy:

Přípravné kempy i samotné ustanování se bude konat pod vedením Ondřeje Rydla nebo jím pověřených náhradníků. Individuální kempy potom pod vedením Petra Směšného a Venduly Harasimové.

1. přípravný kemp 22.-24.6.2016
2. přípravný kemp 3.-5.8.2016
dále dle dohody  

 


MISTROVSTVÍ České republiky ve Formation Skydiving 4-way 19.-21.8.2106

V souladu se sportovním řádem FAI a na základě pověření AeČR pořádá Česká parašutistická asociace Mistrovství ČR ve skupinové akrobacii FS 4-way.

Cílem soutěže je určit Mistra České republiky a vítěze ve skupinové akrobacii čtyř členných družstev pro rok 2016 v kategorii AAA, AA, A, zvýšit úroveň a porovnat sportovní výkonnost závodníků v celorepublikovém měřítku.

Propozice a přihláška ke stažení ZDE.

  


Speed Star 28.-30.10.2016

Závody ve SpeedStar se na DZ Prostějov staly už tradicí a proto i letos budeme soutěžit o hodnotné ceny. Blížší info a přihlášku s předstihem vyvěsíme na web i FB. Každopádně si už teď udělejte volno na tento podzimní víkend a dejte dohromady dalších 5 svých přátel - ať se ukáže, kdo bude nejlepší. 


 

        

 
 

Směr od Vyškova (od Brna)

Z dálnice (číslo R46) odbočte na výjezdu Prostějov jih EXIT 21. Na první křižovatce odbočte vpravo na silnici č. 433 a jeďte směrem na Výšovice. Ujedete asi 500 m. Odbočte doleva do zákazu vjezdu – klienti letiště Prostějov mají výjimku. Projedete alejí asi 500 m a na první odbočce zatočte doleva. Letiště je přímo před Vámi a areál parašutistů je první budova, kterou uvidíte. Zde hledejte vlajky a prostory společnosti JUMP-TANDEM.

Směr od Prostějova (od Olomouce)

Z Prostějova jeďte směrem na Vyškov (Brno) až k benzínové pumpě OMV. Na ní opusťte dálnici směrem doprava a po vyjetí z benzínové pumpy se dáte doleva, nahoru do kopce. Po mostu přejeďte dálnici a pokračujte asi 500 metrů. Odbočte doleva do zákazu vjezdu – klienti letiště Prostějov mají výjimku. Pokračujte alejí asi 500 m a na první odbočce zatočte doleva. Letiště je přímo před vámi a areál parašutistů je první budova, kterou uvidíte. Zde hledejte vlajky a prostory společnosti JUMP-TANDEM.

mapka Prostějov fotomapka Prostějov

Zdrojem map je server mapy.cz portálu seznam.cz

objednat seskok »

Pozn.: změna místa seskoku vyhrazena

 

Objednat tandem v dárkovém balení

ONLINE REZERVACE tandemových seskoků

kalendář všech seskoků »

Aktuality

Sleva 30% na tandemový seskok

Využijte akci na tandemový seskok - Prostějov za pouhých 2990 Kč. Tato nabídka je platná při nákupu balíčku tandemového seskoku s videem. Více o tandemovém seskoku se dozvíte na telefonu více »

zobrazit všechny ›