Soukromé reference

Nevěříte reklamám firem , které informují o svých nejlepších službách?

Nahlédněte tedy do naší knihy návštěv, která je přímo na letišti!!

Naši klienti zde mají možnost ihned zprostředkovat své nevšední zážitky!!

Jejich spokojenost se tedy stává naší největší reklamou!!

_____________________________________________

Ahojky všichni tandemáci,:-D:-D

před dvěma dny jsme u vás byli jako banda z Olomouce. 
Chtěla bych za sebe, ale i za všechny moc poděkovat.

Pro mě osobně to byla fakt pecka, skvělej zážitek, kterej teprve teď vstřebávám a na videjku tomu už ani nevěřím:-D...
Působili jste na mě jako fajn kolektiv, cítila jsem se tam dobře, nic nebylo odměřený, byla sranda...a k tomu jsem měla pocit bezpečí a opravdu viděla, že tam jsou lidi, kteří si dělaj srandičky, ale všechno maj neskutečně zmáklý a ošéfovaný.
Videjko je výborná práce, perfektní písničky k tomu..pořád na to koukám:-D...obdivuju kameramana, co v tom všem dokáže udělat tak perfektní záběry. Takže díky kameramanovi i tomu, co se podílel na konečné fázi CD (i když teď mě napadá, že to bude asi jedna osoba:-D)...
No a samozřejmě k tomu hlavnímu...měl mě na starosti Peťa, takže největší dík jemu. Je to profík a udělal mi to hezčí, přátelštější...přijde mi, že to je podobná krevní skupina jako já a opravdu jsem mohla být tak nějak svá....moc mě bavil a smekám před ním hlavně co se týče tandemu a všech teorií kolem, vauuuu...super kluk. Díky moc, Peťo:-D...jseš na správným místě, really...:-Djsem ráda, že jsem dostala právě Tebe.

Takže tak, musela jsem napsat...
Doufám, že se brzy přijedu zase podívat...protože mě to opravdu oslovilo.
Mějte se. Svou práci děláte fakt skvěle.

Marťa
6.6.2014

_____________________________________________
 

Visited April 6, 2012 from USA


 Dropzone Prostejov Rated 5 by: stardazzles1 on 2012-04-11

Pros: Awesome Planes, Very Educated Staff, and very cool atmosphere. HUGE LANDING AREA
Cons: NONE! 
 
  Professionalism
  Vibe
  Aircraft
  Facilities
  Services
  Location

All I can say is that I have never been to a dropzone that was as safe conscious as this team. I was blown away by the cleaniess of the dropzone as a whole and the plane was just amazing. Thanks to Jiri and to Martin for everything. I had a blast and I can't wait to come back to visit again. Hopefully in warmer weather. All in all, my experience with this DZ was one of my best. Did I say how SAFE this DZ is. They are all about some safety. ALL THUMBS UP FOR THIS DZ!!

 

Lenka Velevová
4.10.2013 19:29


Dobrý den
nenašla jsem na Vašich stránkách www.skoctesi.cz žádnou knihu recenzí, tak píši sem. Chtěla bych dodatečně poděkovat za krásný zážitek ze soboty 28.9.2013, kdy jsem absolvovala tandemový seskok. Přiznávám, že ve svém věku už bych se měla držet více při zemi, ale seskok jsem dostala jako dárek od dětí .Mimochodem, příště prý dostanu potápění se žraloky :-))  Díky svému tandempilotu Slávkovi Zbrankovi a videomanu Pepovi Hlavačkovi , kteří jsou opravdu " profíci" na svém místě a dokázali  zklidnit i mou tepovou frekvenci  jsem si seskok užila a chtěla bych jim ještě jednou moc poděkovat .Jen doufám, že Slávek tak neprošedivěl ze mě :-))
Ještě jednou všem děkuji Lenka Velevová

 


Marta Chládková
2.8.2012 15:02
 
Vážení a milí na letišti v Prostějově!ráda bych poděkovala svému tandem pilotovi Radkovi Cahovi.Protože nevím kam psát,prosím vás laskavě o vyřízení.                                                                                                                                                                                                           Ahoj Radku!Chci Ti poděkovat za adrenalínové okamžiky,které jsem prožila 29.6. na letišti v Prostějově.Děkuji za to,že se mi plně věnoval a vysvětloval a vysvětloval-já se ptala a ptala.Měla jsem obavy,jak půjdem z Cesny,ale bylo to ok.O samotném volném pádu a potom parádních chvílích na padáku ani nemluvím....Všechno super!A moc děkuji,že jsi mě"dovedl" bezpečně na zem...!Moje první cesta do Prostějova byla vleže se zlomenou páteří,na podzim to bude 4 roky.                                                                                                                                                                                          Ani ve snu mě nenapadlo,že si dovolím tandemový seskok.Přesto,že mě všichni varovali//kromě syna//,že špatně skončím....šla jsem do toho a nelituji.Parádní zážitky a člověk,se kterým jsem měla pocit,že je tam jenom pro mě v tu chvíli mi dal pocit jistoty,šla jsem do toho s nadšením! Tak tohle by měli mít všichni opravdoví profíci v krvi,takové jednání-a Ty tedy profík jsi!!!Moc děkuji za nezapomenutelné zážitky z tandemu a já doufám,že to ještě dám !Přeji Ti,ať se Ti v životě daří,hodně nadšených "tandemáků" jako já.Myslím,že už jsem napsala dost a ujiš´tuji Tě,že to jde od srdce.Jirka měl pravdu,když říkal,že skákání je nakažlivé....měj se moc fajn Marta


Ukázka z knihy návštěv:

Kniha referencí

 

reference1

reference2

Reference3

Reference4

Reference5
 

 


Fabrice
absolvent AFF kurzu s Francie

Hello (future) Skydivers  !

My name is Fabrice and I'm French. Like you, I was looking for a dropzone to do the AFF-Course in Czech Republic. I've first checked few websites then I choose this one. I had calls with Martin (boss & main instructor) to know more about the dropzone and to be sure I won't be cheated or whatever.

When I reached the airport Prostejov, it was so unexpected : you are like in a holidays resort. There is a bar, restaurant and some rooms to sleep. You (or non-skydivers) can enjoy a drink on the terrace in front of the place where skydivers lands. (have a look on the Facebook page). I don't have children but they have some games as well. 

About the AFF course, I can't be more satisfied. My two instructors (Martin & Jakub) taught me how to skydive through different exercises and ground course. Even if it was scaring I learnt step by step to be stable and to make tracks in the air. This way, you become more & more self-confident and learn to ask help to experimenter skydivers. If you think you are not able to do it, come to Prostejov and fight against your fear : instructors are there to help ! Don't be afraid of the language: although my English isn´t so good,  everything was OK, you'll learn with ground exercices, with examples...They won't let you go for sure before you know everything !

In that place, you can also meet people from all over the world : amazing austrian guys, polish, internationalpackers, germans and the czech people as well. Maybe it won't be easy at the beginning to integrate the groups but when you share more and more ascents you'll become one of them : the skydivers !

I can't compare with other dropzone in CZ but this one was just AMAZING ! Thanks to Martin, Jakub and allthe staff ! 

 

 

Martina Řezníčková
10.6.2011 18:06

Vážený a milý týme,

ráda bych Vám poděkovala za úžasný zážitek ve vzduchu, skákala jsem v tuto neděli 8.4.

Měla jsem obavy, vůbec jsem nevěděla, co mě čeká a byla jsem  nervózní. Díky Vám všem, Vašemu přístupu a bezvadné uvolněné atmosféře jsem vše nakonec zvládla.

Obrovský dík patří  mému instruktorovi Radkovi Cahovi, který je jako „průvodce po nebesích“  naprosto úžasný, celou dobu se o mě staral ,

vše mi vysvětlil a moje obavy postupně zmizely. Let jsem si nádherně užila a už teď přemýšlím, kdy do toho půjdu znova.

 
Děkuji a těším se na příště.

Debora
09.06.2009 22:11:15

Díky moc svému tandem pilotovi Kubovi a kameramanovi Milošovi za skvělý zážitek ze seskoku a super dokumentaci :o) Díky moc, Deb

Vlasta a Simča
08.06.2009 14:47:51

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat s přítelkýní a nejlepší zážitek v našem životě, za profesionalitu zaměstnanců při tandemovém seskoku, za vyhovění mého přání (zásnuby v letadle), za perfektní video a skvělou atmosféru a náladu lidí protože v tomto zaměstnání dle mého názoru je to to nejdůležitější.

Děkujeme: Kameramanům, Kubovi S. a Honzovi H.
                     Tandem pilotům, Zbyňkovi D. a Pepovi H.

Stoprocentně na brzkou shledanou :o) Uvažujeme do budoucna i o vašem kurzu (dotaz: ta cena kolem 40tis. je konečná za vše nebo jsou tam ještě jiné výdaje?)

Malou výhradu přece jenom máme a doufám že se nebudete na nás zlobit, berte spíše jako radu a to je k vaši restauraci: absolutní nesehranost holek, zapomínaní objednávek a délka čekání zde je nutná změna.
Prosím nezlobte se jsem z oboru takže jsem si nemohl odpustit vám to neříct protože vše bylo perfektní a právě proto to ještě výrazněji bylo vidět.

Přejeme vám na tísíc let dopředu seskoky bez zranění a absolutních problémů a spokojenost jak v práci tak i v osobním životě.

Mějte se krásně s pozdravem Vlastimil Havlík a Simona Mihalková.

Objednat tandem v dárkovém balení

ONLINE REZERVACE tandemových seskoků

kalendář všech seskoků »

Aktuality

Pro sportovní parašutisty

Chceš-li být informován prostřednictvím SMS o novinkách, změnách termínů, počasí nebo důležitých akcích na DZ Prostějov, napiš nám své mobilní číslo na email dlouhy@dropzoneprostejov.com více »

zobrazit všechny ›