Skydive University

aneb Universita parašutismu

je ucelený projekt DROPZONY PROSTĚJOV pro začínající a pokročilé parašutisty, kteří chtějí získat nové zkušenosti v tzv. formation skydiving (RWčka).
Parašutisti se díky instruktorům DZ Prostějov brzy mohou naučit skákat ve čtyřkách, osmičkách i větších formacích a tím pro ně tento sport získá hned jiný rozměr. Až spolupráce skupiny Vám totiž umožní pravé potěšení z volného pádu. 

Jak to probíhá?

Na organizované seskoky se přihlásíš den předem.
Na letiště se dostavíš na breefing hodinu před prvním startem.
Tuto hodinu budeme věnovat intenzivní připravě na seskokový den, rozdělení skupin, a stanovení denního plánu. Potom zǎcneme skákat. Na každý seskok se sejdeme 30 minut před boardingem s kompletní výstrojí na vozíčkách a "nasušení seskoku". Po seskoku bude rozbor seskoku s instruktorem. Na konci každého seskokového dne proběhne celkový rozbor dne a všech seskoků.

Kdo to vede?

Tomáš Trunečka
• instruktor parašutismu, instruktor AFF
• 2000+ seskoků, ve sportu 15 let
• bývalý člen reprezentace ČR; 2x 2.místo v MČR, 2. místo v Českém poháru, 1. místo MPL 2.

Martin Dlouhý
• tandeminstruktor, instruktor parašutismu, videoman, instruktor AFF
• 5500+ seskoků, ve sportu 26 let
• bývalý člen Reprezentace a Střediska vrcholového sportu ČSR

A cena? 

Opravdoví zájemci o parašutismus mohou mít vše pouze za cenu vlastní letenky. Jak na to?
Například se přihlásit k letos pořádané soutěži Dropzone Cup 2way (kde navíc můžeš vyhrát hodnotné ceny za to, co se učíš právě během Skydive University), nebo si sehnat další tři sportovce do koučované skupiny.
Další možností je jeden den pomáhat manifestu a druhý den mít koučink zdarma, nebo v jiném případě hradit pouze svoji a letenku instruktora.

 

 

V případě zájmu informujte prosím na obchod@jump-tandem.cz, abychom Vám mohli vše zařídit dopředu a na jistotu.

 

A pro ty co nemají vlastní výbavu ještě jedna bonusová informace: o studentské padáky už letos nebude nouze, přijďte se přesvědčit. Máme 14 nových kompletu ;)

Objednat tandem v dárkovém balení

ONLINE REZERVACE tandemových seskoků

kalendář všech seskoků »

Aktuality

Pro sportovní parašutisty

Chceš-li být informován prostřednictvím SMS o novinkách, změnách termínů, počasí nebo důležitých akcích na DZ Prostějov, napiš nám své mobilní číslo na email dlouhy@dropzoneprostejov.com více »

zobrazit všechny ›