Naše vybavení

Používáme nejmodernější tandemové systémy

Pro tandemové seskoky používáme jen certifikované speciální vybavení, na kterém byly během mnohaletého vývoje provedeny tisíce seskoků. Jedná se o tandemové padáky, postroje, postroje pasažérů, záložní padáky, přístrojové vybavení i výstroj. Pro seskok nebudete potřebovat žádné vlastní vybavení. Vše Vám zapůjčíme před seskokem. S sebou potřebujete jen sportovní oblečení a sportovní obuv.

Padák na tandemové seskoky Tandemové seskoky - bezpečnost především
UPT SIGMA-NEXT TANDEM SYSTEM a VECTOR SYSTEM Bezpečnostní ("katapultovací") počítačový systém CYPRES I a II ve všech padákových kompletech
Výškoměr ALTIMASTER Výškoměr Pro Track
vizuální výškoměry ALTIMASTER III Akustické výškoměry PRO TRACK COMPUTER, který slouží zároveň i jako druhý počítačový záložní systém.

Letadla používaná k seskokům

Seskoky provádíme nejčastěji z letadel L-410 Turbolet. Jedná se o moderní malé dopravní letadlo s kapacitou 18 osob. Díky turbovrtulovému pohonu není jeho dostup omezen tak, jako u klasických pístových motorů. Tento letoun je mimo jiné vybaven pro lety IFR a je vyhledávaným strojem pro parašutistické seskoky po celém světě. Dostup do 4000m zvládne za necelých 20 min.

Letadlo Jumpo Turbolet L-410 Letadlo Jumpo Letadlo Jumpo

Dále používáme pro seskoky dvouplošník Antonov AN-2 s kapacitou 12 osob a dostupem do 3000m asi za 30 min. Hornoplošník L-60 s kapacitou 3 osoby a dostupem do 2700m cca. za 30 min. Tento letoun má kompletně prosklenou kabinu a je z něj tedy ideální výhled. Navíc startujeme již s odmontovanými dveřmi a vyskakujeme z podvozkové stupačky zcela vně letadla. Seskoky z tohoto letounu můžeme provádět prakticky kdykoliv.

Vrtulník na tandemové seskokyHorkovzdušný balón

Pro opravdové milovníky lahůdek máme připravenou specialitu - seskok z horkovzdušného balónu (absolvovala ho např. Dara Rolinc) a seskok z vrtulníku.

tandemové seskoky - volný pád volný pád - tandemové seskoky

Objednat tandem v dárkovém balení

ONLINE REZERVACE tandemových seskoků

kalendář všech seskoků »

Aktuality

Pro sportovní parašutisty

Chceš-li být informován prostřednictvím SMS o novinkách, změnách termínů, počasí nebo důležitých akcích na DZ Prostějov, napiš nám své mobilní číslo na email dlouhy@dropzoneprostejov.com více »

zobrazit všechny ›