Vánoční sleva na tandem ze 4000m

Kupte konečně normální vánoční dárek! 
Kupte tandemový seskok ze 4 km v krásném balení jen za 3580,-.
Akce platí při nákupu s videem a fotkami.

zobrazit všechny ›

TANDEMOVÝ SESKOK i skupinové TANDEMOVÉ SESKOKY s pořadatelem Mistrovství Světa.

Kupte tandemový seskok ze 4000m s garancí ceny a platností na 2 roky. Běžná cena 5500 Kč. Akční cena 4480 Kč


                       

 

JUMP-TANDEM® jediné letiště mezi Prahou a Košicemi, kde skočíte tandemový seskok ze 4km a s dvounásobnou délkou volného pádu.


View Larger Map

 
 


 

11 důvodů proč absolvovat tandemový seskok s JUMP-TANDEM?

Maximální bezpečnost pro Váš tandemový seskok padákem zajistí profesionální tandemoví instruktoři i náš vlastní dvoumotorový Turbolet L-410, který nabízí 100% bezpečnost letu.

 • Používáme pouze nové padákové systémy pro tandemové seskoky padákem s bezpečnostním počítačovým přístrojem CYPRES.
 • Jsme jediná společnost na území ČR, která vlastní dopravní letadlo s kapacitou i pro velké skupiny na tandemové seskoky; s námi tedy máte vždy přednost.
 • Jsme centrum pro skupinové tandemové seskoky padákem i tandemový seskok padákem jednotlivců s největším počtem seskoků v ČR - více než 20.000 v roce 2012.
 • Skupinové tandemové seskoky padákem, tandemový seskok padákem pro jednotlivce, i kurzy parašutismu provádíme z maximální povolené výšky 4 000 metrů.
 • Máme bezpečnostní osvědčení vydané Ministerstvem dopravy "Výcvikové středisko se specializací na tandemový seskok, tandemové seskoky a výcvik parašutismu AFF".
 • Otevřené přátelské prostředí, díky kterému se budete na našem letišti cítit jako doma od prvního okamžiku Vašeho příchodu; exkluzivní osobní přístup.
 • Pro nás jste výjimeční – staráme se o Vaši spokojenost a pohodlí od Vašeho příchodu na tandemový seskok, v letadle při stoupáním, během tandemového seskoku padákem i po přistání.
 • Za 16 let naší existence jsme uskutečnili více než  100.000 bezpečných tandemových seskoků i kurzů parašutismu a stali se uznávaným evropským centrem provozujícím tandemový seskok padákem kurz AFF.
 • Jsme jediná společnost provozující tandemové seskoky využívající skutečný objednávkový a rezervační on-line systém pro Váš tandemový seskok.
 • U nás Vás nepotká žádné čekání na tandemový seskok padákem, klienti na tandemový seskok na letišti Prostějov mají vždy absolutní přednost. Jsme jediná společnost provozující tandemové seskoky v Prostějově. Nečekejte až svůj tandemový seskok padákem absolvují klienti cizích společností, jako na ostatních letištích.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací či speciální nabídku určenou přímo Vám na míru. Vyjdeme Vám maximálně vstříc.


Licence JUMP-TANDEM™ - TANDEMOVÉ SESKOKY - TANDEMOVÝ SESKOK vydaná Ministerstvem dopravy a Úřadem pro civilní letectví.


Tandemový seskok padákem, tandemové seskoky Prostějov, tandemové seskoky Jičín a tandemové seskoky na dalších letištích v ČR

Letiště Prostějov je ideální pro tandemový seskok padákem, tandemové seskoky Brno a tandemový seskok padákem, tandemové seskoky Ostrava

 • Letecká a parašutistická společnost JUMP-TANDEM působí na českém nebi od roku 1997.

 • JUMP-TANDEM je organizátorem Mistrovství světa a patří mezi hlavní trendové společnosti ve střední Evropě provozující tandemové seskoky a sportovní parašutismus.

 • Provozujeme tandemové seskoky padákemkurzy parašutismufiremní akceteambuildingaerotaxivyhlídkové lety...

 • Naše domovské letiště je letiště Prostějov ,kde vlastníme leteckou základnu, a zázemí pro tandemové seskoky padákem a parašutismus. Tandemový seskok padákem Prostějov je nejbližší letiště pro klienty na tandemový seskok Brno. 

 • Další letiště pro klienty z Prahy máme i v Jičíně


Toužíte zažít pocit volného pádu v rychlosti 200 km/h? Překonat sebe sama? Přesto nechcete absolvovat parašutistický výcvik? Tandemový seskok padákem s JUMP-TANDEM je ta nejlepší volba!

Zalíbil se Vám volný pád natolik, že byste jej chtěli zažívat znovu a znovu? Nabízíme Vám kurzy volného pádu AFF.

Ať už si vyberete tandemový seskok či kurz volného pádu AFF, vždy se o Vás postarají naši zkušení profesionální instruktoři.

Tandemový seskok padákem, kurz či dárkové balení si můžete ihned objednat online. Jakekoliv dotazy, náměty, nebo připomínky nám rovněž můžete zaslat prostřednictvím SMS zdarma na telefon 724 175 175 (do textu SMS nezapomeňte uvést své telefonní číslo, pro zpětnou komunikaci).

Objednat tandem v dárkovém balení

ONLINE REZERVACE tandemových seskoků

kalendář všech seskoků »

Aktuality

Pro sportovní parašutisty

Chceš-li být informován prostřednictvím SMS o novinkách, změnách termínů, počasí nebo důležitých akcích na DZ Prostějov, napiš nám své mobilní číslo na email dlouhy@dropzoneprostejov.com více »

zobrazit všechny ›

 

Tabulka vzdáleností k letišti Prostějov

Tandemové seskoky Brno:64 km43 minut
Tandemové seskoky Ostrava:121 km1 hodina 41 minut
Tandemové seskoky Olomouc:20 km21 minut
Tandemové seskoky Praha:265 km2 hodiny 36 minut
Tandemové seskoky Vídeň:258 km2 hodiny 34 minut
Tandemové seskoky Přerov:26 km21 minut
Tandemy Hranice na Moravě:58 km42 minut
Tandemové seskoky Opava:110 km1 hodina 34 minut
Tandemové seskoky Zlín:60 km1 hodina
Tandemové seskoky Bratislava:183 km1 hodina 36 minut

Pro klienty z měst: Brno, Ostrava, Olomouc, Jihlava, Kunovice, Šumperk, nebo jiných míst na Moravě doporučujeme tandemový seskok právě na letišti Prostějov.

Tabulka vzdáleností k letišti Přerov

Tandemové seskoky Brno:80 km50 minut
Tandemové seskoky Ostrava:90 km1 hodina
Tandemové seskoky Olomouc:25 km28 minut
Tandemové seskoky Praha:281 km2 hodiny 37 minut
Tandemové seskoky Vídeň:218 km2 hodiny 22 minut
Tandemové seskoky Prostějov:26 km21 minut
Tandemy Hranice na Moravě:27 km35 minut
Tandemové seskoky Opava:75 km1 hodina 25 minut
Tandemové seskoky Zlín:37 km1 hodina
Tandemové seskoky Bratislava:179 km2 hodiny 36 minut

Pro klienty z měst: Brno, Ostrava, Olomouc, Jihlava, Kunovice, Šumperk, nebo jiných míst na Moravě doporučujeme tandemový seskok právě na letišti Přerov.

Tabulka vzdáleností k letišti Příbram

Pro klienty z měst: Praha, Příbram, České Budějovice, Plzeň a dalších ve středních nebo jižních čechách, doporučujeme tandemový seskok právě na letišti Příbram.

Tabulka vzdáleností k letišti Most

Pro klienty ze severu Čech doporučujeme tandemový seskok na letišti Most.

Tabulka vzdáleností k letišti Kolín

Pro klienty z východních Čech doporučujeme tandemový seskok na letišti Kolín.